Magdalena Sadowska - w czym mogę pomóc?

 

Witajcie na mojej stronie internetowej!

Dlaczego Źródło Piękna? W kilku słowach …chwileczkę, nie w kilku, to nie leży w mojej naturze ;-) W każdym razie postaram się w skrócie wyjaśnić skąd pomysł na to, co robię i kim jestem od tej prywatnej strony.

Prywatnie jestem mamą, żoną, wegetarianką, z wykształcenia i pasji nauczycielem matematyki, a kolejną moją pasją - która ostatecznie wygrywa - jest wizaż oraz wszystko, co związane z fotografią i modelingiem. Wiele lat współpracy przy sesjach zdjęciowych, kreowanie stylizacji, pomaganie przy organizacji różnych sesji oraz samodzielne ich organizowanie, a także współpraca przy pokazach mody, sprawiły, że pewnego dnia pomyślałam, że to już czas, by przekształcić swoje hobby w zawód. Wizaż jednak sprawia tylko na te parę chwil, że stajemy się piękniejsze. Na co dzień należy po prostu dbać o cerę i cały organizm, pielęgnując go od zewnątrz jak i od wewnątrz - to także praktykuję od lat. Z kolei moje przekonania co do istoty ochrony środowiska, którego częścią są przecież zwierzęta, zaprowadziły mnie na drogę pielęgnacji i upiększania kosmetykami kolorowymi tylko tymi, które są bezpieczne zarówno dla naszej skóry, jak i środowiska, dla zwierząt - czyli po prostu wegańskimi lub przynajmniej cruelty free.

W moim magicznym kufrze wizażystki kryją się produkty odpowiadające opisanym wyżej wymaganiom, produkty wielu firm, których światopogląd pokrywa się z moim. O kobiety, które spotykają się ze mą, by odnaleźć swoje źródło piękna, dbam tak dobrze, jak o siebie samą.

W mojej magicznej szafie stylistki znajdują się ponadczasowe stylizacje, wysokiej klasy biżuteria, a jej wrota wciąż są otwarte i przyciągają zaprzyjaźnione butiki, projektantów, firmy biżuteryjne.

Co jest w tym wszystkim najważniejsze? Nasz osobisty kontakt, szczera i serdeczna rozmowa, wsparcie, inspiracja do działania. Bo piękno przecież nie tkwi w drogich kosmetykach, ubraniach i biżuterii. Tkwi w nas samych, w każdej z Was...za pomocą kosmetyków, czy elementów stylizacji mamy możliwość je podkreślić, „podrasować”.

Jeśli chcesz, pomogę odnaleźć Ci Twoje Źródło Piękna - Magdalena Sadowska

 

 

 

 

Źródło Piękna - Magdalena Sadowska  - to pierwszy i jedyny na Śląsku mobilny gabinet urody, przyjazny dla wegan i wegetarian, osób poszukujących zabiegów i makijaży bazujących na kosmetykach botanicznych i organicznych. Piękny i trwały makijaż, promienna, czysta, odżywiona skóra, jędrne ciało - to Twój cel? Przekonaj się, że siła roślin jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Jesteś weganką/wegetarianką i boisz się, że w gabinecie kosmetycznym trafisz na kosmetyki testowane na zwierzętach, zawierające składniki odzwierzęce? Już nie musisz się bać – dla Ciebie znalazłam najlepsze preparaty i kosmetyki kolorowe nie krzywdzące zwierząt, używam tylko takich.

Źródło Piękna zajmuje się także profesjonalną obsługą i organizacją sesji zdjęciowych/planów zdjęciowych, warsztatów fotograficznych i pokazów mody.

Kontakt

Magdalena Sadowska
tel. 601 985 694